Ką veikti miške: 11 idėjų mėgstantiems ramybę

Gyvenime dažniausiai visiems anksčiau arba vėliau ateina momentas, kai norisi pabėgti nuo viso pasaulio ir pabūti vienam arba tik su pačių artimiausių draugų, šeimos narių kompanija, kuri prisideda prie jaukumo kūrimo. Tam puikiai tinkama vieta – „Miško rojus“, kurią aplankę klientai vadina mažyčiu rojumi Lietuvoje.

Jeigu ir Jūs esate vienas tų žmonių, kuris ieško ramybės, poilsio, tačiau pergyvenate, kad kelios dienos miško apsuptyje gali būti ilgos – pateiksime Jums 11 idėjų, kurios patiks ir intravertui, kuris mėgsta buvimą su savimi, ir ekstravertui, kuriam kartais reikia pabėgti nuo miesto šurmulio.

Meditacija

Kadangi šių laikų žmogus patiria labai daug streso, daug dirba, dar daugiau bėga ir dažnai pamiršta save – meditacija yra puiki galimybė susigrąžinti ne tik fizines jėgas, tačiau ir harmoniją sieloje. Atsipalaidavimas gamtoje – magiškas. Girdėsite miško ošimą, užuosite medžius, jusite vėją… Visa tai – atpalaiduos, padės pamiršti rūpesčius, galiausiai, susitelkti naujiems darbams. Ne veltui sakoma, kad meditacija gamtoje – gydo. Galbūt ir Jums tai yra labiausiai priimtinas vaistas?

Pasivaikščiojimas

Esate fiziškai aktyvus žmogus? Puiku, kadangi tai padeda geriau jaustis. O jeigu judate mažai – pabandykite tai daryti dažniau, tik radus sau priimtiną fizinio aktyvumo formą. Pavyzdžiui – pasivaikščiojimą gamtoje, kuris padeda susigrąžinti ne tik fizines jėgas, tačiau ir sielos ramybę. Vėlgi, vaikščiojimo metu galima medituoti, galima net dainuoti – niekas Jūsų negirdės. O eidami susipažinkite su Lietuvos medžiais, atraskite grybus, ragaukite uogas.

UNO

„Miško rojus“ nameliuose galite rasti UNO kortas, kurios padės išbandyti savo jėgas stalo žaidimų maratonuose. Svarbiausia – gera kompanija ir tuo pačiu skanus maistas. Visa tai – nuostabaus vakaro derinys, kuris tinka tiek vasaromis, tiek žiemomis. Svarbiausia – UNO yra universalus ir lengvai išmokstamas žaidimas vaikams, suaugusiems, seneliams…

DOMINO

Mūsų nameliuose taip pat galite rasti DOMINO žaidimo „įrankį“. Kuo šis žaidimas taip traukia? Dažniausiai – sentimentais, kadangi daugelis mūsų augo su plastikinėmis ir net medinėmis DOMINO kaladėlėms, kurios buvo naudojamos ne tik kaip žaidimas grupėje, tačiau ir didelių trasų statymas vienam. Jeigu ir Jums tai kelia malonius sentimentus – pirmyn!

Maisto gaminimas ant laužo

Mėgstate valgyti sveikai ir skaniai? Tuomet būdami miške būtinai turite išbandyti savo kulinarinius gebėjimus. Gali atrodyti, kad gaminimas ant laužo yra sudėtingas procesas, tačiau daugelis išbandžiusiųjų teigia, kad priešingai. Juolab, tai sukels labai daug teigiamų emocijų. O kur dar nuostabus aromatas, galiausiai – skonis bei sveikata, kadangi ant laužo kepti patiekalai – be pridėtinių riebalų. Kepkite ne tik šašlykus, tačiau ir krevetes, pomidorus, paprikas, tofu… Išbandykite ką nors naujo ir dar neragauto!

Zefyrų kepimas

Žinoma, ilgas vakarinis pasisėdėjimas prie laužo taip pat neatsiejamas ir nuo zefyrų kepimo, kurie daugeliui siejasi su magišku ritualu. Sakoma, kad kepant zefyrus –būtina pasakoti baugias istorijas.

Pokalbiai prie laužo

Buvimas gamtoje dažniausiai žmogų suartina ne tik su savimi, tačiau taip pat ir su kitu žmogumi. Taigi, jeigu atvykote kartu su kompanija – puikus laikas geriau pažinti tuos žmones. Ir jokio skirtumo, ar tai yra draugai, ar šeimos nariai – pokalbiai gali padėti net ir po ilgų draugystės metų pamatyti juos visiškai kitokius. Juk dažniausiai gamta yra ta vieta, kurioje atsiveria sielos ir papasakojami asmeniški dalykai. O tai yra sveika kiekvienam.

Knygų skaitymas

„Miško rojus“ nameliai yra puiki viena knygų skaitymui. Žinoma, žiemos metu, kai lauke – darganota. Tačiau mėgautis knygų malonumais vasaromis siūlome ir miške. Romantiškas, idiliškas vaizdas yra gulint ant samanų skaityti gražiausius pasaulio romanus, kurie mus gali nunešti ne tik į kitą amžių, tačiau ir į visiškai kitą vietą. Taip pat mūsų namelyje rasite mūsų bibliotekėlę, kurioje yra nemažai įvairų savigūdos knygų.

Reikalų tvarkymas nuotoliniu būdu

Jeigu pabėgote iš miesto ilgesniam laikui – dažniausiai nepavyksta visiškai atsitraukti nuo reikalų, kurie lieka „įprastame gyvenime“. Tokiu atveju ilsėdamiesi mūsų nameliuose galite tvarkyti reikalus nuotoliniu būdu. Žinoma, čia yra ir elektra jūsų telefonui ir kompiuteriui, ir tuo pačiu, esame tikri, paslaugas teiks Jūsų interneto tiekėjas. O kadangi tvarkyti reikalus gamtoje yra kur kas maloniau…

Galiausiai, šiais laikais vis labiau plinta nuotolinis darbas, tad jeigu turite tokią galimybę – galbūt verta ilgesnį laiko tarpą praleisti gamtoje?

Kubilo malonumai

Siekiantiems ne tik atsipalaiduoti, tačiau ir susigrąžinti sveikatą – siūlomi karšto kubilo malonumai. Karštas kubilo vanduo pirmiausia teigiamai veikia žmogaus kraujotaką. Taip pat dingsta nemalonūs ir dažnai varginantys raumenų skausmai. Dažnai tokia procedūra besimėgaujantys asmenys džiaugiasi, kad lėtiniai skausmai taip pat liko tik kaip nemalonus atsiminimas, galiausiai, tai yra nerealus gamtos SPA, kuris padeda pagerinti miego kokybę, atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius.

Romantiškas žvaigždžių stebėjimas

Atvykus į mišką su mylimu žmogumi turite jam skirti kuo daugiau dėmesio bei laiko. Juk dažniausiai tokios mažos išvykos ir stiprina draugystę. Vienas nuostabiausių gyvenimo potyrių – romantiškas žvaigždžių stebėjimas gamtoje. Žinoma, gražiausia ir patogiausia – vasaros metu, tačiau nuostabūs žvaigždynai mus gali nustebinti ir kitais metų laikais. Stebėkite, ieškokite akimis krintančios žvaigždės, sugalvokite norą ir laukite kol jis pavirs realybe…