Tikriausiai nesuklysime spėdami, kad daugelis iš Jūsų dar nesate patyrę, ką reiškia profesionalus masažas MIŠKE. Taigi, „Miško rojus“ Jums suteikia unikalią galimybę išbandyti šią neeilinę patirtį. Į poilsiavietę atvykstanti specialistė Jums gali pasiūlyti klasikinį, segmentinį, Shiatsu (taškinį) bei švedišką masažą. O pabendravus individualiai su užsakovu bei siekiant kuo didesnio masažo efektyvumo pagal jo nusiskundimus, norus ir poreikius gali parinkti tinkamiausią masažo metodiką, arba kelių masažo metodikų kombinaciją.

Švediškas masažas – padeda greitai sumažinti nuovargį, raumenų įtampą, kuri dažnai kyla dirbantiems sėdimą darbą ar po fizinio krūvio. Masažo judesiai teigiamai veikia visas organizmo sistemas.

Shiatsu – tai tradicinis japonų taškinis masažas. Tai paprasta, saugi, efektyvi ir daugeliui tinkanti terapija, kuri padeda išsaugoti bei pagerinti fizinę ir emocinę savijautą.

Klasikinis masažas – tai viena seniausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų sveikatai gerinti. Tinkamas žmonėms, kurių raumenys nuolat įsitempę ir kuriems stiprus masažas gali būti skausmingas.

Segmentinis masažas – tai masažo rūšis akcentuojama į segmentinę kūno sandaros teoriją kur yra naudojami klasikinio masažo arba specialieji gydomieji masažavimo būdai.