Tikriausiai nesuklysime spėdami, kad daugelis iš Jūsų dar nesate patyrę, ką reiškia profesionalus masažas MIŠKE. Taigi, „Miško rojus“ Jums suteikia unikalią galimybę išbandyti šią neeilinę patirtį. Į poilsiavietę atvykstanti specialistė ar specialistas Jums gali pasiūlyti klasikinį, segmentinį, Shiatsu (taškinį) bei švedišką masažą. O pabendravus individualiai su užsakovu bei siekiant kuo didesnio masažo efektyvumo pagal jo nusiskundimus, norus ir poreikius gali parinkti tinkamiausią masažo metodiką, arba kelių masažo metodikų kombinaciją.

Klasikinis masažas – tai viena seniausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų sveikatai gerinti. Tinkamas žmonėms, kurių raumenys nuolat įsitempę ir kuriems stiprus masažas gali būti skausmingas.

Švediškas masažas – padeda greitai sumažinti nuovargį, raumenų įtampą, kuri dažnai kyla dirbantiems sėdimą darbą ar po fizinio krūvio. Masažo judesiai teigiamai veikia visas organizmo sistemas.

Shiatsu – tradicinis japonų taškinis masažas. Tai paprasta, saugi, efektyvi ir daugeliui tinkanti terapija, kuri padeda išsaugoti bei pagerinti fizinę ir emocinę savijautą.

Segmentinis masažas – tai masažo rūšis akcentuojama į segmentinę kūno sandaros teoriją kur yra naudojami klasikinio masažo arba specialieji gydomieji masažavimo būdai.

Taip pat „Miško rojuje“ galite papildomai užsisakyti karštą kubilą, kuris čia yra ypač populiarus malonumas ir padeda nuimti net didžiausią įtampą.