„Miško rojuje“ Jus gali aplankyti baikštūs miško gyvūnėliai, tačiau jeigu norite patirti artimesnę pažintį su didingais gyvūnais, mes Jums siūlome apsilankyti netoliese esančiame Rietavo žirgyne. Čia Jūsų laukia nepamirštami įspūdžiai ir fantastiškos iškylos kartu su ilgakojais ristūnais. Galėsite rinktis net iš kelių skirtingų būdų, kaip praleisti laiką su žirgais: jodinėti, ar pasivažinėti viena iš trijų nuostabių karietų.

Norėdami patys joti žirgais, pirmiausia būsite to apmokyti profesionalų ir, jau mokėdami joti, risnosite po nuostabią ir įspūdingai didelę žirgyno teritoriją (trukmė apie 1h), arba į įspūdingą ekskursiją po nuostabaus grožio Rietavo parką, lydimi instruktoriaus (trukmė apie 2h). Nėra nieko romantiškiau!

Jeigu norėsite žirgų pagalba būti pavėžinti lyg kunigaikščiai, galėsite rinktis net iš trijų skirtingų žirgyno karietų: romantiškos 2-vietės, kinkytos vienu žirgu, prabangios 5-vietės, kinkytos dviem žirgais bei linksmosios vagonetės iki 10 vietų, kinkytos dviem žirgais.

Rietavo žirgynas stengiasi išlaikyti kunigaikščių Oginskių Rietave pradėtą tradiciją – laikyti ir veisti nykstančios Lietuvoje senosios veislės žirgus – Žemaitukus. Propaguoja bei vysto jojimo sportą Rietave ir šalyje, organizuoja sportinius renginius, stengiasi sudaryti palankias sąlygas verslo ir turizmo plėtrai, gyventojų poilsiui, jaunimo užimtumui. Žirgyne kuriama palanki aplinka gyventojų poilsiui ir turizmui. Labai džiaugiamės savo partnerių tobulėjimu ir entuziazmu!