Miško Rojus

Maitinimo partneriai

Italų virtuvė "Ballarò"

Adresas: Plungės g. 3, Rietavas
Facebook
Tel.: +370 623 38779

Palermo mieste, Sicilijoje esanti “Ballarò” turgaus gatvė atgyja Rietave! Šie mūsų draugai – tai lietuvės ir italo šeima, kurie ne tik augina tris mažylius, bet ir per pirmąjį karantiną atidarė itališką restoranėlį!

Čia tvyro tikra itališka atmosfera, nes ir pats virtuvės šefas – tikras italas! Lasagnia, risotto, briuschette, tiramisu, pana cota ir kiti itališki burtažodžiai laukia Jūsų “Ballarò”, Rietave!

“Ballarò” picų, dienos patiekalų ir desertų galima užsisakyti tik išsinešimui, į mūsų poilsiavietę nepristato.

Virginija ir Fabio – tai nuostabi šeima, kurie laukia Jūsų savo sukurtuose maisto namuose. Juk už kiekvieno verslo stovi paprasti žmonės. 

 

Picerija "Viva pica"

Adresas: Laisvės a. 1, Rietavas
Facebook
Tel.: +370 695 10052

Rietavo miestelio centre, įsikūrę mūsų šaunūs verslo draugai, visų vietinių ir nevietinių numylėta picerija “Viva pica”. Ten Jūsų laukia šviežių picų įvairovė ir kitų patiekalų skonių bomba į kiekvieno Jūsų širdį ir skrandį!

Kartu su “Viva pica” net esame sukūrę mums labai ypatingą “Miško rojaus” picą, kurią galėsite paragauti ir Jūs!

Galite užsisakyti maisto su pristatymu tiesiai į mūsų mišką, į Jūsų rezervuotą “Miško rojaus” poilsiavietę. Vienas pristatymas per parą – nemokamai!!! Jeigu norėsite užsisakyti kelis kartus per parą, kiti pristatymai kainuos +3Eur.

Auksė ir Vygantas – tai nuostabi šeima, kurie laukia Jūsų savo sukurtuose maisto namuose. Juk už kiekvieno verslo stovi paprasti žmonės. 

Restoranėlis "Muskatas"

Adresas: Laisvės a. 5, Rietavas
Facebook
Tel.: +370 622 17442

Pačioje Rietavo širdyje, šalia išpuoselėtos miesto aikštės, su vaizdu į gražuolę Rietavo bažnyčią yra įsikūrę dar vieni mūsų draugai – restoranėlis “Muskatas”. Čia vyrauja populiarioji virtuvė, kurioje galėsite paragauti ir lietuviškų patiekalų ir amerikietiškų – tai picų, burgerių bei grill patiekalų, o taip pat paskanauti desertų.

Mūsų lankytojams “Muskatas” siūlo, iš anksto sutarus, romantiškai papuošti staliuką jų restoranėlyje. Dėl šios paslaugos reikėtų tartis ne mažiau kaip 2h. prieš atvykimą į restoraną.

Maistą čia taip pat galite užsisakyti išsinešimui. Pristatymo paslaugos “Muskatas” neteikia.

Viktorija ir jos šeima  – tai nuostabūs žmonės, kurie laukia Jūsų savo sukurtuose maisto namuose. Juk už kiekvieno verslo stovi paprasti žmonės.