Miško Rojus

Šuniukų Fėja

Mes tikime, kad gyvenime reikia dalintis. Kad sėkmė lanko tuos, kurie moka ne tik imti, bet ir duoti. Todėl „Miško rojus“ labai palaiko ir skiria procentą nuo savo pajamų viešajai įstaigai „Šuniukų fėja“. Taip pat poilsiavietėje turime specialiai kartu su partneriais „Kvantuma“ pagamintą aukų dėžutę jai. Tai jauna mergina, kuri netoli Rietavo yra įkūrusi gyvūnų reabilitacijos centrą. Jame daugiausia globoja šunis. Gal žodis „globoja“ čia kiek per silpnas. Ji juos ištraukia iš įvairių sudėtingiausių situacijų ir gyvenimo aplinkybių. Ji juos priglaudžia savo namų kieme. Ji juos ruošia, socializuoja, kartais gydo ar net operuoja, kad galėtų surasti jiems naujus, gerus namus. Ir jai netinka bet kas! 

 

Jos atrankos kriterijai naujiems šeimininkams yra itin griežti, nes šunis ji dovanoja tik rimtiems ir atsakingiems žmonėms ir tik ten, kur gyvūnas yra laikomas šeimos nariu, o ne skirtas vištas ganyti ar kiemą saugoti. „Šuniukų fėja Skaistė“ socialiniuose tinkluose turi itin daug sekėjų ir didelį palaikymą, taigi, informaciją gali paskleisti labai plačiai ir labai greitai. Esame ne tik jos rėmėjai, bet ir dideli gerbėjai! Todėl, kad dirbti tokį darbą sugeba toli gražu ne kiekvienas. 

Tai tik trys istorijos… O „Šuniukų fėja“  jų galėtų papasakoti šimtus. Džiaugiamės, kad yra tokių sąmoningų ir atsidavusių žmonių bei jaučiame pareigą jai padėti! Ji gelbėja gyvybes, o kas gali būti reikšmingiau už tai?

Mūsų sėkmės istorijos...

♦ Kartą savo kaime prie apleistos fermos suradome penkis mažučius, pūkuotus šunyčius, kurie meldė meilės ir šilumos. Ir nors dar kvepėjo mamos pienu, jų mamos čia nebuvo. Paskui paaiškėjo, kad jie buvo atvežti ir išmesti. Taip… taip kartais elgiasi žmonės. To niekada niekada nesuprasime! Išglostę ir išmylavę mažylius paskambinome “Šuniukų fėjai”, nes nežinojome kaip geriau pasielgti. Ir tai tikrai buvo geriausias sprendimas, nes ji atvažiavo ir juos pasiėmė, o dabar jie visi gyvena itin “Jorkšyriškus” gyvenimus nuostabiose šeimose. Ši istorija iki šiol suvirpina širdį. 

♦ Dar vienose gaudynėse teko sudalyvauti kartu su fėja, kai ji gaudė vis pasislepiančią klajūnę, kurią žmonės pastebėjo pakelėje, prie plento tarp kaimų. Ši maištautoja dabar turi super namus, super žmones ir savo paskyrą Instagram‘e – „Ponia Kaja“. Beje, Kaja su šeima buvo atvykusi pailsėti ir į „Miško rojų“! Ir jie visi trys tikrai yra nuostabūs!

♦ Kitą kartą radome paklydusią Belgų aviganę. Ir vėl “Šuniukų fėja” priglaudė paklydėlę, o jau už kelių valandų paaiškėjo, kad ji buvo pabėgusi iš šeimininkų kiemo per griaustinį ir nuskuodusi apie 12 kilometrų. Gražuolė buvo grąžinta namo, savo šeimai. 

Tai tik trys istorijos… O „Šuniukų fėja“  jų galėtų papasakoti šimtus. Džiaugiamės, kad yra tokių sąmoningų ir atsidavusių žmonių bei jaučiame pareigą jai padėti! Ji gelbėja gyvybes, o kas gali būti reikšmingiau už tai?

Pas „Šuniukų fėją“ savo naują šeimos narį galite surasti ir Jūs, jeigu tik jai įtiksite. Taip pat ji teikia nepaprastai paklausią ir reikalingą paslaugą – gyvūnų viešbutis. Taigi, kol atostogausite Jūs, geras atostogas „Laukais palaidais gaurais“ turės ir Jūsų šuo!

"Šuniukų Fėja" FaceBook'e