Miško Rojus

Papildomos paslaugos

„Miško rojaus“ poilsiavietėse galite papildomai užsisakyti karšto kubilo paslaugą, kuri čia yra ypač populiarus malonumas ir padeda nuimti net didžiausią įtampą. “Miško rojus – Šviesa” poilsiavietėje kubilas yra ant dviaukščio namelio stogo, o “Miško rojaus” poilsiavietėje jis yra ant žemės. Šioje poilsiavietėje kubilą užsisakyti galima tiek rezervavus pasakų namelį, tiek namelį tarp medžių, nes nameliai yra netoliese, ir kubilas yra lengvai pasiekiamas iš abiejų namelių. Primename, kad pasirinkus kažkurį iš šių dviejų namelių, kitas tuo metu bus užrakintas, ir visas poilsiavietės plotas priklausys tik Jums.

Kubilas kiekvieniems lankytojams yra ruošiamas iš naujo. Tai reiškia, kad prieš kiekvienus naujus lankytojus kubilas yra pilnai išleidžiamas, išvalomas, išdezinfekuojamas ir iš naujo pripompuojamas vandens iš privataus vandens telkinio, esančio šalia. Šis natūralus miško žemės vanduo yra prižiūrimas, švarus, minkštas ir geras vanduo, bet, žinoma, jis gali turėti nuosėdų ar dumblo pėdsakų, nes nėra papildomai filtruojamas ar dezinfekuojamas.  Tada kubilas yra užkuriamas ir dar kelis kartus įkuriamas.

Atvykę lankytojai – jeigu jie nevėluoja – randa besikūrenantį kubilą, kurį patys savarankiškai toliau kūrena, kol vandens temperatūra pasiekia 38-40 laipsnių.

Šeimininkai dėl kubilo į poilsiavietę nevažiuoja ir netrikdo lankytojų privatumo. El-paštu klientai gauna instrukciją, kaip viską atlikti teisingai.

Kubilo kūrenimo trukmė priklauso nuo lauko temperatūros, nuo naudojamų malkų kokybės ir nuo kūrenimo kokybės. Lankytojams kūrenimo procesas gali užtrukti nuo 2 iki 7 valandų, atsižvelgiant į prieš tai išvardintus faktorius.

Taigi, atvykę lankytojai negali iš karto lipti maudytis į jiems iškūrentą karštą kubilą, nes tai padaryti per trumpą poilsiavietės ruošimo laiką yra tiesiog neįmanoma. Dėkojame už supratingumą.

Tikriausiai nesuklysime spėdami, kad daugelis iš Jūsų dar nesate patyrę, ką reiškia profesionalus masažas MIŠKE. Taigi, „Miško rojus“ Jums suteikia unikalią galimybę išbandyti šią neeilinę patirtį. Į poilsiavietę atvykstanti specialistė ar specialistas Jums atliks klasikinį nugaros masažą. O pabendravus individualiai su užsakovu bei siekiant kuo didesnio masažo efektyvumo pagal jo situaciją, nusiskundimus, norus ir poreikius gali parinkti tinkamesnę masažo metodiką, arba kelių masažo metodikų kombinaciją.

Masažo specialistas/specialistė atvyksta į poilsiavietę su savo nešiojamu masažo stalu, taigi lankytojai turi paruošti laisvos vietos namelyje, kad būtų galima jame išskleisti masažo stalą.

„Miško rojuje“ Jus gali aplankyti baikštūs miško gyvūnėliai, tačiau jeigu norite patirti artimesnę pažintį su didingais gyvūnais, mes Jums siūlome apsilankyti netoliese esančiame Rietavo žirgyne. Čia Jūsų laukia nepamirštami įspūdžiai ir fantastiškos iškylos kartu su ilgakojais ristūnais. Čia netgi galima pasivėžinti viena iš trijų nuostabių karietų.

Atvykdami pailsėti į “Miško rojų” galite užsisakyti papildomą paslaugą – jodinėjimą žirgais. Norėdami patys joti žirgais, pirmiausia būsite to apmokyti profesionalų ir, jau mokėdami joti, risnosite po jaukią žirgyno teritoriją (trukmė apie 1h).

Jeigu norėsite žirgų pagalba būti pavėžinti lyg kunigaikščiai, galėsite rinktis net iš trijų skirtingų žirgyno karietų: romantiškos 2-vietės, kinkytos vienu žirgu, prabangios 5-vietės, kinkytos dviem žirgais bei linksmosios vagonetės iki 10 vietų, kinkytos dviem žirgais. Dėl karietų paslaugų prašome susisiekti su mumis papildomai ir iš anksto. Jodinėjimo paslauga teikiama atvykimo dieną, 15:00val., jeigu laikas keičiasi, lankytojai apie tai būna informuoti kuo skubiau. Atvykimo į žirgyną nuorodos lengvai randamos į Google žemėlapius arba paiešką įvedus – Rietavo žirgynas.

Rietavo žirgynas stengiasi išlaikyti kunigaikščių Oginskių Rietave pradėtą tradiciją – laikyti ir veisti nykstančios Lietuvoje senosios veislės žirgus – Žemaitukus. Propaguoja bei vysto jojimo sportą Rietave ir šalyje, organizuoja sportinius renginius, stengiasi sudaryti palankias sąlygas verslo ir turizmo plėtrai, gyventojų poilsiui, jaunimo užimtumui. Žirgyne kuriama palanki aplinka gyventojų poilsiui ir turizmui. Labai džiaugiamės savo partnerių tobulėjimu ir entuziazmu!

“Miško rojaus” vietinių gaminių degustacija – KAS TAI?

Gana dažnai sulaukiame šio klausimo, nes pavadinimas skamba intriguojančiai, o kartais žmonės net pavadina tai degustacine vakariene.

Kadangi labai norime padėti smulkiesiems mūsų regiono gamintojams/amatininkams, sukūrėme šią papildomą paslaugą, prie kurios atsiradimo prisiliečia daugiausiai rankų ir širdžių. Ir degustacijos suderinimas yra ilgiausiai trunkantis procesas, todėl paskutinę dieną užsisakyti vietinių gaminių degustaciją, greičiausiai, nebus galimybės.

Taigi, mūsų vietinių gaminių degustaciją sudaro: pagal užsakymą pagamintas naminis varškės sūris, naminė duona, pikantiški duonos traškučiai(dažniausiai), natūralus medus, natūralios obuolių sultys ir smagi staigmenėlė. Viskas surinkta iš skirtingų smulkiųjų vietos gamintojų, viskas iš mūsų apylinkių.

Lankytojai, užsisakę degustaciją, ją randa dailiai sudėliotą ant staliuko, namelyje, kurį rezervavo.

Šviežia, patikrinta, skanu, žemaitiška!

Natūrali fotosesija miške – tai dar viena įspūdinga papildoma paslauga mūsų lankytojams, kurią taip pat būtina užsakyti iš anksto, ne vėliau kaip prieš 5 paras.

Į Jūsų rezervuotą “Miško rojaus” poilsiavietę sutartu laiku atvyks profesionalus fotografas/fotografė ir jaukiai atliks Jūsų asmeninę, poros ar šeimos fotosesiją mūsų miške. Po fotosesijos, per sutartą terminą, gausite 20 paruoštų nuotraukų el-paštu.

Kad neišdildomi “Miško rojaus” įspūdžiai išliktų ne tik Jūsų atmintyje, bet ir meniškose nuotraukose.

Meilės terapija – tai individualus užsiėmimas porai su tantros, meditacijos ir psichologijos meistru Žydrūnu Brenciumi, kuris asmeniškai dėl mūsų klientų atvyksta į pasirinktą “Miško rojaus” poilsoavietėję. 

Terapijos eiga ir turinys daugiausia priklauso nuo pačios poros: nuo turimų klausimų, problemų santykiuose ar net stiprių nesutarimų sprendimų ieškojimo, per gilesnį tarpusiavio ryšį, priimant, atsiveriant ir geriau suprantant vienas kitą.

Pasitelkiamos įvairios metodikos, praktikos ir namų darbai.

Šiame stebuklingame miške turime privatų, jau daug metų prižiūrimą didelį vandens telkinį, kuris vilioja ne tik vandens ir maudynių mylėtojus, bet ir žvejybos mėgėjus.

Lankytojai, rezervuodami datas “Miško rojaus” pirmojoje poilsiavietėje, gali papildomai užsisakyti žvejybos paslaugą ir įsigyti mūsų vietinį “žvejo bilietą” vienam arba dviems žvejams už simbolinį vienkartinį mokestį. Daugiau nei du žvejai įeina į dviejų žvejų mokestį. 

Žvejybą privačiame vandens telkinyje rezervuoti galima tik renkantis “Miško rojaus” poilsiavietę ir pasakų namelį arba namelį tarp medžių, nes tik šis vandens telkinys yra įžuvintas. Poilsiavietės “Miško rojus – Šviesa” privatus vandens telkinys nėra įžuvintas.

Ši paslauga nėra susijusi su valstybiniu žvejo bilietu ir valstybinis žvejo bilietas “Miško rojuje” negalioja.