Miško Rojus

Nameliai

Miško Rojus

Pirmojoje privačioje poilsiavietėje “Miško rojus” yra du nameliai, tačiau jie yra skirti tik vienai šeimai ar kompanijai. Iš viso poilsiavietėje telpa iki 7 asmenų.

SVARBU: rezervuodami dviese ar tryse turite rinktis, kuriame namelyje norite apsistoti, o kitas namelis netoliese tuo metu tiesiog bus užrakintas! Rezervuojant 4-iems reikėtų rinktis Namelį tarp medžių, kuris talpina iki 4 asmenų. Norint rezervuoti abu namelius, reikia rezervuoti kaip 5-6-7-iems asmenims. Nesvarbu, kuriame namelyje nakvosite, galite užsisakyti kubilo paslaugą, nes jis yra šalia.

Poilsiavietėje nėra elektros ir kitų mums įprastų sistemų. Čia apsišviečiama nuo galingos baterijos, kuri yra atvežama įkrauta ir nuo jos yra pajungiami namelių vidaus bei lauko šviestuvai, taip pat pajungiamas kabelis kurio pagalba galima įkrauti bet kurio modelio telefoną. Žinoma, elektros energiją būtina taupyti, nes ji gali pasibaigti. Dušas čia taip pat yra įkraunamas.

Pasakų namelis

Namelis tarp medžių

Miško Rojus - Šviesa

Antrojoje privačioje poilsiavietėje “Miško rojus – Šviesa” yra vienas dviaukštis namelis, kuris turi kubilą ant namelio stogo. Iš viso namelyje telpa iki 6 asmenų.

SVARBU: kubilas yra papildoma paslauga ir į namelio bazinę nuomos kainą nėra įskaičiuotas. 

Poilsiavietėje nėra elektros ir kitų mums įprastų sistemų. Saulės energijos pagalba yra įrengtas vidaus ir lauko apšvietimas, taip pat USB rozetės telefonų įkrovimui, bei specialus adapteris, kompiuterių iki 300W įkrovimui. Vanduo yra atsinešamas į bakelį su kraneliu. Dušui vanduo yra pasiruošiamas specialioje talpoje, ir prausiamasi su specialiu pakraunamu dušu.

Gyvybės Slėnis

Trečiojoje privačioje poilsiavietėje “Miško rojus – Slėnis” yra vienas dviaukštis namelis, kuris taip pat turi kubilą ant namelio stogo. Iš viso namelyje telpa iki 6 asmenų.

SVARBU: kubilas yra papildoma paslauga ir į namelio bazinę nuomos kainą nėra įskaičiuotas. 

Poilsiavietėje nėra elektros ir kitų mums įprastų sistemų, tačiau itin galingos saulės energijos sistemos dėka čia yra įrengtas vidaus ir lauko apšvietimas, USB rozetės telefonų įkrovimui bei įprastos rozetės, kompiuterių iki 300W įkrovimui. Namelyje yra vandens ir jo pašildymo sistema bei kanalizacijos sistema taigi, vandeniu ir kanalizacija čia Jums nereikia rūpintis.