Miško Rojus

Gyvybės Slėnis

Tai „Miško rojaus“ iniciatyva gimusi asociacija

Asociacija "Gyvybės slėnis" - tai mūsų empatijos išraiška ir noras padėti. Padėti tiems, kas galbūt visai prarado gyvenimo džiaugsmą ar net viltį. Tiems, kurie susidūrė su itin dideliais gyvenimo iššūkiais, tokiais kaip skyrybos, onkologija ar netektis.

Mes žinome, ką tai reiškia. „Miško rojaus“ šeima išgyveno ne vieną šių iššūkių. Mums nepaprastai pasisekė, kad šiandien galime vadintis sėkmės istorija. Aš esu Inga ir man gyvenime teko pereiti per pragariškas skyrybas, kai tikrai nebesinorėjo gyventi. O mano mamytei Onutei po beveik dviejų metų buvo paskelbta diagnozė – skrandžio vėžys.

APIE ONKOLOGIJĄ

Niekada nepamiršiu to žudančio jausmo, išgirdus šią diagnozę. Rodėsi, kad žemė slysta iš po kojų. Kai negali patikėti, kad tokia yra realybė. Ir kai viduje jauti, kad galėtum padaryti VISKĄ, kad tik tai pakeistum, arba grąžintum laiką atgal. Ačiū Dievui ir Visatai, kad mano nuostabi mamytė yra nepaprastai stipri moteris! Ji tikrai buvo stipriausia iš mūsų visų, šioje šeimos tragedijoje. 

Todėl šiandien jaučiu pareigą pasidalinti jos sėkmės istorija, bet ne pasakojant medicinines detales, o kviečiant atvykti į „Miško rojus – Slėnis“ privačią poilsiavietę ir aplankyti magišką „Gyvybės slėnį“, kurį kūrėme kartu su mamyte. Ji yra mūsų šeimos šviesa, išmintis ir švyturys. Ji nugalėjo šią ligą ir yra pavyzdys visam pasauliui, kaip svarbu nepasiduoti, išlikti optimistu, spinduliuoti meilę gyvenimui ir daug šypsotis. 

Tikimės, kad visiems bus naudinga pasisemti gerosios energijos ten, kur jos pasisemia mano mamytė. Savo miške įrengėme ypatingą vietą, kur rasite daug įdomių energetinių kampelių, įvairių ritualų ir ceremonijų, taip pat meditacijų erdves su audio vedliu, kad net ir nebandžiusiems medituoti būtų patogu, jauku ir aišku, kaip tai daroma. Priimame žmones, susidūrusius su panašiomis gyvenimo vingrybėmis, ieškančius palaikymo, vidinės stiprybės, ramybės bei geros energijos. Mes Jus labai mylim, pukiai suprantam ir palaikom! Jūs ne vieni!

Atvykti galima kas antrą antradienį, keletui valandų, iš anksto rezervavus laiką. Dėl laiko prašome mums parašyti čia Rezervavimo kalendoriuje tam skirtos dienos pažymėtos pilka spalva.

Mažiausiai kartą per metus yra planuojama organizuoti renginius, edukacinio/motyvacinio pobūdžio, kurių metu žmonės galėtų susiburti į bendruomenę, kur visi vieni kitus supranta ir palaiko, nes palaikymas yra itin svarbus ir stiprus dalykas. 

Taip pat kreipiamės į visus empatiškus žmones, kurie norėtų prisidėti prie asociacijos „Gyvybės slėnis“ gyvavimo ir veiklos.

PARAMA

Jūs galite tapti Acociacijos “Gyvybės slėnis” rėmėjais, pervesdami lėšas į asociacijos banko sąskaitą LT603500010009062633, arba skiriant 1,2% savo GMP Asociacijai “Gyvybės slėnis” a/k 305571714, pildant FR0512 formą.

Norint skirti 1,2 % savo gyventojų pajamų mokesčio (GPM), tereikia atlikti šiuos veiksmus:

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).

2. Pasirinkite formą pildymui FR0512 versija 4.

3. Formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:

5 Mokestinis laikotarpis – 2022

6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ✔

E1 Gavėjo tipas – 2 (paramos gavėjas)

E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 305571714

E3 Mokesčio dalies paskirtis – Asociacija “Gyvybės slėnis”

E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – gali būti iki 1,2

E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2026 m. (pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus)

Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja. Daugiau informacijos apie deklaravimą www.vmi.lt ir https://deklaravimas.vmi.lt

Nesame medikai ir negydome ligų, tačiau galime padėti gyti žmogaus sielai.

Apsilankykite Gyvybės slėnyje

Susiduriate su rimtais gyvenimo iššūkiais, kurie kartais atrodo stipresni už Jus? Jeigu esate akistatoje su onkologija, sunkiomis skyrybomis ar su kita sudėtinga situacija, parašykite mums žinutę. Aprašykite savo istoriją.

Mes su Jumis susisieksim ir pakviesime atvykti į mūsų šeimos magišką mišką, pasisemti vidinės energijos.

Finansinė parama

Susisiekite su mumis el-paštu, per FacebookInstagram ar telefonu +37064848592.
Finansinę paramą galite perversti į asociacijos banko sąskaitą:

Asociacija „Gyvybės slėnis“
Įmonės kodas: 305571714
Paysera LT, UAB
Banko sąskaitos nr.:
LT603500010009062633