Miško Rojus

Ką būtina žinoti atvykstant?

Čia nėra daugumos mums įprastų sistemų, nėra ir elektros. Be abejo, apšvietimo ir telefonų įkrovimo klausimai yra išspręsti.

1. “Miško rojaus” poilsiavietėje namelio viduje ir lauke apšviečiama keliais sieniniais šviestuvais, kurie veikia nuo galingos baterijos. Be abejo, elektros energiją būtina taupyti nes ji gali išsekti. Telefonams įkrauti taip pat yra laidas, pajungtas prie šios galingos baterijos. Net ir dušas čia yra įkraunamas.

2. “Miško rojus – Šviesa” poilsiavietėje yra išmanus namelis, kuris turi mini saulės elektrinę su galingu akumuliatoriumi, be abejo, šią energiją taip pat būtina taupyti, nes ji taip pat gali išsekti. Namelio interjere ir eksterjere yra įrengti šviestuvai, taip pat USB elektros lizdai telefonų įkroviklių laidams, bei specialus adapteris Jūsų nešiojamam kompiuteriui pakrauti. Nieko galingesnio nei 300W pajungti čia negalima. 

Dušas čia taip pat pakraunamas.

Taip pat šiose dviejose poilsiavietėse rasite ir dar vieną netikėtumą – dujomis varomą šaldytuvą.

3. “Miško rojus – Slėnis” poilsiavietė turi galingą saulės energijos sistemą ir visą namelį aprūpina reikiama elektros energija. Čia yra USB rozetės ir net įprastos elektros rozetės sienose, tačiau į jas taip pat galima jungti tik įrenginius iki 300W.

Taip pat visuose nameliuose yra nedidelės bluetooth kolonėlės, kurias galima įkrauti nuo baterijos telefono įkrovimo kaidu ar nuo USB elektros lizdo.

“Miško rojus” – tai vieta ypatingai draugiška gyvūnams! Skatiname žmogaus meilę gamtai ir buvimą joje.

ATVYKSTANT SU GYVŪNAIS BŪTINA:

♥ Pasirūpinti pledukais, apsaugančiais mūsų minkštus baldus ir mūsų pledukus.

♥ Jeigu gyvūnas miega lovoje, BŪTINAI prašome atsivežti savo patalynės užvalkalus 200×200cm., ir paklodes 140×200cm, kadangi keturkojų draugų plaukus ir pūkus labai sunku išvalyti bei išskalbti.

♥ Prašome nepalikti gyvūnų ekskrementų aplinkoje, nesvarbu, kad esate miške.

♥ DRAUDŽIAMA lankytojų gyvūnams skriausti miško augalus. Nutikus tokiai žalai ji turės būti atlyginta gyvūno šeimininkų.

Tikimės lankytojų supratingumo ir laukiame Jūsų visų “Miško rojuje”!

Poilsiavietėse malkų yra. Kiekvieniems lankytojams, atsižvelgiant į užsakymo dydį, yra atidedama malkų norma, kurios lankytojams, užtenka, jeigu naudojama nešvaistant. Laužo kūrenimui galima naudoti ir miške nukritusias šakas. Gyvų medžių ir kitų augalų žaloti negalima.

Malkos mūsų miške dažniausiai yra vietinės, t.y. SPYGLIYOČIO medienos. Taigi, lankytojams, kurie planuoja gaminti virš laužo patiekalus, kuriems reikalinga ypatinga kaitra ir specifinės malkos, rekomenduojame malkų, tokių, kokių reikia, atsivežti.

Poilsiavietėse yra visi indai, įrankiai, patalynė ir jos užvalkalai(atvykstantiems be gyvūnų), rankšluosčiai, chalatai, malkos (spygliuočio), kepimo/virimo virš laužo įranga, mini dujinė vyryklė, kava, arbata, cukrus, prieskoniai, geriamo vandens, supynės, hamakai, garso kolonėlės ir kt.

1. “Miško rojaus” poilsiavietėje nėra elektros, tad yra pakraunami LED šviestuvai, powerbankas telefonams. 

 • Apsistojus “Pasakų namelyje: dujinis šildytuvas viduje, lauko tualetas, nėra dušo, lauko virtuvėlė.
 • Apsistojus namelyje tarp medžių: malkinis židinukas, vidaus bio tualetas ir vidaus pakraunamas dušas, vidaus virtuvėlė ir lauko virtuvėlė.

2. “Miško rojus – Šviesa” poilsiavietėje taip pat nėra elektros. Čia stovintis dviaukštis namelis, turi mini saulės elektrinę, taigi, namelyje yra USB lizdas telefono įkroviklio laidui, taip pat specialus adapteris, Jūsų nešiojamam kompiuteriui iki 300W įkrauti. Namelyje yra malkinis židinukas, pakraunamas dušas, bio tualetas paslėptas II a. miegamajame, taip pat jaukus lauko WC.

3. “Miško rojus – slėnis” namelyje yra daugiau patogumų, t.y. virtuvė su įprasta kriaukle, bei vandens maišytuvu, įprastas dušas ir klozetas. Galinga saulės energijos sistema, USB, type-C ir įprastos elektros rozetės sienose, kur taip pat galima jungti tik įrenginius iki 300W.

Atvykstant į bet kurią poilsiavietę Jums tereikia atsivežti:

 • maisto produktų, ką norėtumėte pasigaminti ant laužo, ar kitu būdu;
 • USB įkrovimo laidus, Jūsų telefonams įkrauti;
 • tinkamą aprangą ir avalynę (įvertinant, kur vykstate);
 • priemonių nuo uodų ir erkių, kurios tinka Jums;
 • užsakiusiems karšto kubilo paslaugą, rekomenduojama atsivežti gumines šlepetes (ypač žiemą);
 • meilę gamtai 💚

„Miško rojaus“ poilsiavietėse galite papildomai užsisakyti karšto kubilo paslaugą, kuri čia yra ypač populiarus malonumas ir padeda nuimti net didžiausią įtampą. “Miško rojus – Šviesa” ir “Miško rojus – Slėnis” poilsiavietėse kubilas yra ant dviaukščio namelio stogo, o “Miško rojaus” poilsiavietėje jis yra ant žemės. Šioje poilsiavietėje kubilą užsisakyti galima tiek rezervavus Pasakų namelį, tiek Namelį tarp medžių, nes nameliai yra netoliese, ir kubilas yra lengvai pasiekiamas iš abiejų namelių. Primename, kad pasirinkus kažkurį iš šių dviejų namelių, kitas tuo metu bus užrakintas, ir visas poilsiavietės plotas priklausys tik Jums.

Kubilas kiekvieniems lankytojams yra ruošiamas iš naujo. Tai reiškia, kad prieš kiekvienus naujus lankytojus kubilas yra pilnai išleidžiamas, išvalomas, išdezinfekuojamas ir iš naujo pripompuojamas vandens iš privataus vandens telkinio, esančio šalia. Šis natūralus miško žemės vanduo yra prižiūrimas, švarus, minkštas ir geras vanduo, bet, žinoma, jis gali turėti nuosėdų ar dumblo pėdsakų, nes nėra papildomai filtruojamas ar dezinfekuojamas.  Tada kubilas yra užkuriamas ir dar kelis kartus įkuriamas.

Atvykę lankytojai – jeigu jie nevėluoja pagal internetinėje svetainėje nurodytą konkrečios, jų rezervuotos poilsiavietės atvykimo laiką – randa besikūrenantį kubilą, kurį patys savarankiškai toliau kūrena, kol vandens temperatūra pasiekia 38-40 laipsnių.

Personalas dėl kubilo į poilsiavietę nevažiuoja ir netrikdo lankytojų privatumo. El-paštu klientai gauna instrukciją, kaip viską atlikti teisingai.

Kubilo kūrenimo trukmė priklauso nuo lauko temperatūros, nuo naudojamų malkų kokybės ir nuo kūrenimo kokybės. Lankytojams kūrenimo procesas gali užtrukti nuo 1 iki 7 valandų, atsižvelgiant į prieš tai išvardintus faktorius.

Taigi, atvykę lankytojai dažniausiai negali iš karto lipti maudytis į jiems iškūrentą karštą kubilą, nes tai padaryti per trumpą poilsiavietės ruošimo laiką, dažniausiai yra tiesiog neįmanoma. Dėkojame už supratingumą.

Masažas – tai papildoma paslauga, kurią užsakę lankytojai gauna klasikinį nugaros masažą miške. Žinoma, atsižvelgiant į individualias aplinkybes (nėštumas, traumos ir pan.) masažo rūšį, atvykusi specialistė, gali pakeisti, matant tam būtinybę.

Masažo specialistė atvyksta į poilsiavietę su savo nešiojamu masažo stalu, taigi lankytojai turi paruošti laisvos vietos namelyje, kad būtų galima jame išskleisti masažo stalą.

Specialistė dažniausiai atvyksta apie 18:00val., atvykimo dieną, jeigu laikas keičiasi, lankytojai apie tai būna kuo skubiau informuoti.

Žirgyno paslauga – tai jodinėjimas žirgais Rietavo žirgyne. Atvykimo į žirgyną nuorodos lengvai randamos į Google žemėlapius arba paiešką įvedus pavadinimą. 

Jodinėjama 1h. su trenerių apmokymu ir priežiūra.

Jodinėjimo paslauga teikiama atvykimo dieną, 16:00val., jeigu laikas keičiasi, lankytojai apie tai būna informuoti kuo skubiau.

Vietinių gaminių degustacija – tai pagal užsakymą pagamintas naminis varškės sūris, naminė duona, pikantiški duonos traškučiai, natūralus medus, natūralios obuolių sultys ir gurmaniška staigmenėlė. Viskas iš mūsų apylinkių 😇👌

Lankytojai, užsisakę degustaciją, ją randa sudėliotą ant stalo, namelyje, kurį rezervavo.

Natūrali fotosesija miške – tai dar viena įspūdinga papildoma paslauga mūsų lankytojams, kurią taip pat būtina užsakyti iš anksto, ne vėliau kaip prieš 5 paras.

Į pasirinktą ir rezervuotą “Miško rojaus” poilsiavietę sutartu laiku atvyksta profesionalus fotografas/fotografė ir jaukiai atlieka asmeninę, poros ar šeimos fotosesiją mūsų miške. Po fotosesijos, per sutartą terminą, lankytojai gauna 20 paruoštų nuotraukų el-paštu.

Paprastai fotosesija atliekama atvykimo dieną, kuo anksčiau. Kartais tai nusikelia į išvykimo dieną. Fotosesijos laikas derinamas iš anksto ir lankytojams pranešamas ne vėliau, kaip kartu su atvykimo nuorodomis.

Meditacija miške – yra itin stiprus ir gilus patyrimas, kuris veikia stipriau, nei meditacija namuose. Be to, “Miško rojaus” ryto meditacija vyksta su nuostabia meditacijos vedle Rita, kuri atvyks į Jūsų rezervuotą poilsiavietę apie 9:00 val. ryto, po Jūsų nakvynės miško namelyje. Jeigu Jūsų rezervacija yra kelioms paroms, tai ryto meditacija Jums vyks 9:00 val. ryte, po pirmosios nakvynės.

Miško rojuje galima užsisakyti gausybę įvairių papildomų paslaugų, tačiau ko užsakyti negalima – tai ORO.

Miško rojaus kūrėjai negali prisiimti atsakomybės už oro sąlygas, jeigu jos kažkam atrodo prastos. Yra žmonių, kurie prie -25 laipsnių sąmoningai vyksta į iškylas gamtoje ir miega hamakuose.

Žinoma, galbūt ne visiems tokios pramogos atrodo patrauklios. Todėl rezervuojant datas žiemą, labai rekomenduotina įvertinti tai, kad žiemą gali būti šalta.

Nors nameliai yra šildomi ir net kai lauke -20 laipsnių, viduje galima pasidaryti +30 laipsnių, kai nueinama miegoti ir nustojama kūrenti, itin šaltą žiemą, žinoma, nameliai atvėsta daug greičiau, gali net tekti atsikelti naktį, įkurti pečiuką, kad namelis neatvėstų per daug.

Nameliuose rasite dideles specialiai šalčiamt skirtas pūkines antklodes, kurios net šalčiausią naktį pasirūpins geru miegu. Išbandyta, kad miegas, kai namelyje +7 laipsniai, su tokia anklode yra pats saldžiausias!

Atvykstant per šalčius rekomenduojama:

 • pasirūpinti termo rūbais;
 • pasirūpinti vilnonėmis kojinėmis;
 • pasirūpinti šiltomis pižamomis miegui.

Esant dideliam jautrumui šalčiui, rezervuoti datas žiemą miško nameliuose NEREKOMENDUOJAMA.